Gryf Ośrodek PobierowoPokoje

Pokoje

Pokoje Pobierowo

Większym grupom oraz osobom lubiącym atmosferę hotelu proponujemy noclegi
w pokojach zlokalizowanych w 2- kondygnacyjnym budynku głównym.

W zależności od wielkości pokoju, do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje
Standard          Standard+          Family          Family+.

zobacz położenie na planie

Pokój Standard jest pokojem 2 osobowym o powierzchni 10m2
Pokój Standard+ jest pokojem 2 osobowym o powierzchni 13m2
Pokój Family jest pokojem 3 osobowym o powierzchni 18m2
Pokój Family+ jest pokojem 3,4 lub 5 osobowym o powierzchni 34m2

Pokoje oddano do użytku w 2006 roku. W 2013 roku zostały do nich dobudowane balkony. Mając na uwadze wygodę naszych gości uznaliśmy, że pierwsze piętro będzie stanowić dogodną lokalizację pokoi. Pobierowo obfituje w wiele wspaniałych krajobrazów. Widok z okna rozpościera się na teren ośrodka bądź nadmorski las. Dodatkowo na parterze znajdują się dwa pokoje Standard (z balkonami) oraz jeden pokój Family z ogródkiem.

Każdy pokój wyposażony jest w: łóżka hotelowe, TV, toaletkę, bagażnik z lustrem, szafki nocne, lodówkę, czajnik elektryczny, filiżanki, szklanki. W pokojach Family dodatkowo rozkładana kanapa. W pokojach Family+ dodatkowo kanapa dla dwóch osób. Proponowane rozwiązania sprawiają, że każdy znajdzie odpowiednio wyposażone pokoje. Pobierowo posiada bogatą ofertę noclegową, jednak to nasz ośrodek wyróżnia się na tle konkurencji.

Łazienki wyposażone są w: wannę z prysznicem lub kabinę natryskową, WC, umywalkę, suszarkę do ręczników, suszarkę do włosów oraz komplet ręczników.

Na wyposażeniu pokoju znajduje się również sprzęt plażowy – leżak i pled.

Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowej osoby w pokojach Standard+ oraz Family odpłatnie na wspólnym łóżku lub sofie, oraz piątej osoby w pokoju Family+ jeśli jest nią niemowlę. Wiele dostępnych opcji sprawia, że coraz więcej osób decyduje się wynajmować u nas pokoje.

Pokój Standard

Pokój Family 2017

Pokój Family+ 2017

 

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.