emblem

Pobierowo hotel z basenem

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Rezerwuj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Pobierowo hotel z basenem

Hotel z basenem Pobierowo

Pobierowo hotel z basenem to miejsce zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wypocząć nad polskim morzem, a jednocześnie skorzystać z atrakcji, które oferuje nasz hotel. Niestety nie zawsze pogoda nad Bałtykiem jest przewidywalna, dlatego warto mieć awaryjny plan w postaci ciepłego basenu czy jacuzzi.

 

Hotel z basenem Pobierowo – jakie atrakcje czekają na naszych gości?

 

Pobierowo domki z basenem to oferta dla osób, które cenią sobie odpoczynek w wodzie, niemniej jednak nie zawsze będzie to morze. Dla gości lubiących spędzać czas aktywnie, polecamy basen wewnętrzny, brodzik dla dzieci, 2 wanny jacuzzi oraz 3 rodzaje saun, w których goście się relaksują, a także jednocześnie spalają kalorie. Hotel & Spa Pobierowo przystosowany jest dla rodzin z dziećmi.
 

Z kolejnych atrakcji, jakie czekają na przyszłych turystów, jest także spa Pobierowo, gdzie wykonywane są różne zabiegi na twarz oraz odprężające masaże. Sauna Pobierowo to 3 różne komory: parowa, fińska oraz IR. Hotel z basenem Pobierowo to dobra alternatywa dla polskiego morza, jeśli pogoda nie sprzyja przebywaniu na zewnątrz. Jako apartamenty Pobierowo przyjmujemy gości przez cały rok. Nie musisz czekać na wysokie temperatury i słońce, aby zaplanować noclegi z basenem nad Morzem Bałtyckim.

 

Własna plaża i wyżywienie w hotelu

 

Pobierowo hotele z basenem oferują nie tylko zamkniętą przestrzeń do spędzania czasu w wodzie, ale także łatwy dostęp do plaży. Pobierowo pokoje leżą w pierwszej linii brzegowej od morza. Tuż przy zejściu stoi Bianco Bar Pobierowo, gdzie serwowane są orzeźwiające koktajle zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a także słodkie oraz słone przekąski.
 

Pobierowo noclegi z wyżywieniem to gwarancja pysznego i obfitego śniadania, a także obiadokolacji. W zależności od sezonu będą one w formie bufetu lub też podawane tradycyjnie do stolika. Zapraszamy do rezerwacji! Apartament nad morzem z basenem już na Ciebie czeka!

Pobierowo hotel z basenem i jacuzzi

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać